| WalterWhite a întrebat:

La ce sunt bune funditele? ce poti face cu ele?

Răspuns Câştigător
| Drums a răspuns:

Buna!
funditele valoreaza puncte.
1 fundita=100 puncte
cu ajutorul lor iti maresti punctele si poti deveni expert TPU,
apoi userul anului.
te pup dulce:*

15 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Fundiţă se dă utilizatorului care a răspuns cel mai bine la întrebarea pusă de tine. Dacă răspunsul te mulţumeşte îi dai fundiţă în semn de apreciere. Ea valorează 100 de puncte, deci pe lângă cele 50 de puncte pe care la primeşti pentru că ai răspuns, mai primeşti 100, în total 150. Din păcate anumiţi oameni au făcut o obsesie cu chestia asta şi de aia găseşti mesaje cu „dau fundiţă, dă-mi fundiţă."Pentru a da o fundiţă procedezi aşa : În josul fiecărui răspuns pe care l-ai primit este o fundă gri, dacă dai click pe ea, ea se face portocalie.Nu poţi face nimic cu ele! Baftă!

| AdiSR a răspuns:

Poţi face o fundiţă mai mare cu elehappy

| Vizitiul a răspuns:

Funditele sunt echivalente raspunsurilor castigatoare. In urma funditelor primesti puncte, iar punctele te ajuta sa cresti in rank.
P. S- se funditeaza si raspunsuri eronate.

Răspuns utilizator avertizat
| sensesDelight a răspuns:

Cu ajutorul fundițelor acumulezi mai multe puncte... Dar nu poți deveni expert TPU numai prin fundițe, ci prin răspunsuri, activitate și interes.

| Dăă a răspuns:

Pai nu stiu daca poti face ceva cu ele dar daca strangi cat mai multe devi expert TPU si in plus ajuti si lumea smug

| Mara a răspuns:

Iti dau puncte si iti arata ca raspunsul tau a fost cel mai bunhappy

| Mara a răspuns:

Vad ca cineva a votat cu"stupid" pe toata lumea.Multumim! esti de un real ajutor:*

| AlexandraFoo a răspuns:

Poti deveni Expert TPU daca ai un nr. de fundite!

| Smileee a răspuns:

Funditele sunt bune pentru a deveni expert TPU. Daca ai multe` fundite [nu stiu numarul sad ] vei ajunge expert TPU si iti da punte.

| Smile_3473 a răspuns:

Cu ajutorul funditelor poti creste in rang pe TPU si sa poti deveni expert TPU.

| Damian a răspuns:

Le pui la slip cand mergi la plaja

| Luv you a răspuns:

Atunci cand raspunzi la o intrebare primesti 50 de puncte, iar atunci cand persoana care a pus intrebarea iti da fundita, ai mai primit 100 de puncte, deci in total 150. :*

| ViSe CoLoRaTe a răspuns:

Daca ai multe-multe-multe fundite devii expert in TPU!

| JustMe_8650 a răspuns:

Din cate stiu eu, daca primesti fundita ti se dau mai multe puncte, plus de asta daca stragi mai multe de 40-50 (cred) de fundite devi EXPERT TPU