| nyckol6 a întrebat:

pentru ce sunt bune funditele TPU

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Ele îţi arată câte răspunsuri folositoare ai, şi te ajută la puncte chiar şi la rank. Pur si simplu' arata ca persoana care a pus intrebarea apreciaza raspunsul tau si tu te simti mandru/a ca ai stiut
cu cat ai mai multe ai mai multe sanse sa devii EXPErT TPU
Fundele inseamna multumilrile tale de cel/cea de care te-a ajutat.
Sau daca ai raspuns la o intrebare cel/cea care ti-a dat funda inseamna ca iti multumeste.

12 răspunsuri:
| CryssCrySta a răspuns:

Sunt bune pentru a deveni expert TPU.

| aleCsandrra a răspuns:

Funditele TPU dau puncte primesti 100 de puncte si ajungi pe rangul 1 sau un rang potrivit daca ai multe fundite!

| DeeaBlondiii a răspuns:

Daca ai multe poti devenii expert TPU sau userul anului:*

| Muzză a răspuns:

Buna!
Funditele reprezinta raspunsurile castigatoare. Raspunsurile castigatoare iti aduc puncte. Iar punctele iti aduc anumite statuturi/rank-uri. Pentru nelamuriri cauta la Intrebari frecvente!

| MrEgipt a răspuns:

Ajuta la devenirea unui expert TPU adica daca ai un nr de fundite vei vi declarat expert TPU funda

| Aida_3174 a răspuns:

Te ajuta sa faci rank mai mare happy si stii ca raspunsul tau i-a fost cuiva de ajutor :* fundita?

| Silviu_1540 a răspuns:

Fundele sunt bune pentru a devenii un expert TPU, srange cat mai multe si ajungi in TOP 100. ATENTIE: raspunsurile date de tine trebuie sa fie cat mai expliite si exacte. Suces!

| Al3xysS a răspuns:

Funditele TPU sunt bune pentru ca sa vezi cate raspunsuri ai raspuns corect, si sa iti dezvolti mai mult mintea. Dupa mine, asta e.batting eyelashes:*

| DarkSkittles a răspuns:

Cu funditele aduni puncte si devi expert TPU...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fundita e un fel de multumesc persoanei care iti raspunde la intrebare,o poti acorda o singura data si la raspunsul pe care il consideri tu mai bun si mai ajutator, cu cat mai multe cu atat mai bine deoarece poti ajunge expert TPU, mi-o dai si mie.

| NoNameMe a răspuns:

Daca strangi fundite, primesti puncte

| NoNameMe a răspuns:

Daca strangi fundite, primesti puncte happy