| Antoniamarinn a întrebat:

Pt. ce sunt bune funditele?

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Buna,ionela!
Funditele sunt de fapt raspunsuri castigatoare.Valoreaza 100 de puncte, deci te ajuta la punctaj.Cu cat primesti mai multe, cu atat iti cresc punctele.
Bye!

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru prins in par.
A, vorbeai de cele de pe TPU? E simplu:
Fundita = Raspuns castigator = Multumesc = 100 puncte.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Le prinzi in piept de Martisor sau (cum am facut eu ), le-am prins in piept nuntasilor big grin

Răspuns utilizator avertizat
| PredatoR a răspuns:

Nu te ajuta cu nimic deocamndata... cand o sa i foarte multe poti eveni Expert TPU, daca cineva iti da o funda inseamna ca l-a ajutat cel mai mut raspunsul tau din toate, si da bine la profil sa ai multe funditebig grin
funda?happy

| luciana200972 a răspuns:

Cand primesti fundita raspunsul tau este castigator si primesti puncte.pup

| Lylia a răspuns:

Funditele iti pot ridica rank-ul (poti urca in topul celor mai buni utilizatori) si cu cat ai mai multe iti dai seama cati oameni ai ajutat.

| DeeaDeuTsa a răspuns:

Fundiţele exprimă faptul că persoana care ţi-a dat acel răspuns ţi l-a dat bine şi chiar ţi-a fost de folos. Nu eşti obligat să dai funde la fiecare întrebare... este alegerea ta dacă dai sau nu. Fundiţile mai exprimă şi mulţumirea ta faţă de persoana care a primit-o ~! Sper că ţi-am fost clară şi că ai înţeles sensul lor ~! Phaa`! Să ai o zi bună~!

| Cartoon98765 a răspuns:

Pentru puncte mai mult