| Daviiiiiid a întrebat:

Pentru ce sunt bune funditele thinking

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Conteaza la rank adica la clasamentul userilor TPU si e ca un premiu moral. Dar scopul principal al site-ului e de a fi ajutat si de a ajuta.

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sunt un fel de "Multumesc" pentru cel, care te-a ajutat cel mai mult.winking

| Dannyjj a răspuns:

Pentru decor http://www.perfectlady.ro/gal_oferte/327.jpg :)) glumeam, pentru desemnarea celui mai bun si mai ajutator raspuns. Iar pentru cel care primeste funda il ajuta sa isi mareasca rankul, primind 100 de puncte pe aceea funda.

| Derye a răspuns:

Faci ciorba cu ele.

| username_8290 a răspuns:

Pai cu funditele faci puncte si ajungi cobori in top. uita`te la,, vizualizare profil " si scrie acolo rank. si un numar.

la fundite iti da puncte si in functie de acele puncte te situezi mai sus sau mai jos in clasament.

| MBG a răspuns:

Daca faci nu stiu cate fundite devi expert TPU, te rog da-mi fundita

| DiAnne_8069 a răspuns:

Funditele le primesti de la ceilalti utilizatori ai site-ului pentru raspunsurile pe care le dai. Daca cel care pune intrebarea considera raspunsul tau cel mai bun, atunci primesti o fundita.Cand ai obtinut un anumit numar de fundite(nu stiu sigur ce numar) devii Expert TPU. Dar nu trebuie sa ii ajuti pe ceilalti doar ca sa primesti fundite.

| Mihai0eu a răspuns:

Nimic, sau sa te dai marelaughing

| zinsi a răspuns:

Pentru nimicalaughing
doar se aduna si te lauzi la prietenii tai TPU

| annyalexa a răspuns:

La experienta. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te legi cu ele la cap sa nu se desfaca precum pepenele.