| Deeadlkee a întrebat:

La ce sunt bune funditele?

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Sunt bune pentru a stimula pe cei care intra pe acest site sa revina pentru a strange cat mai multe.stiu e o prostie.dar asa functioneaza creierul cand da in prostie.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inafara ca indica faptul ca ai dat cel mai folositor raspuns si ca iti aduc 100 puncte, nu sunt bune de altceva. Numai bine!

| Sperman a răspuns:

Aduni puncte, punctele iti creste rank-ul. Cu cat mai multe puncte cu atata esti mai mare in rank.
Daca te uiti la profilul lui Brigaela o sa vezi de ce sunt importante. happy

| Upz0r3 a răspuns:

ACumulezi puncte si urci in top? big grin Funda? happy

| aDDa_4644 a răspuns:

La nimicthinking

| NoName2105 a răspuns:

Pai daca ai multe fundite devii expert happy

| Deeadlkee explică:

Multumesc pentru raspunsuri! :X