| unbray a întrebat:

Odata ce ai superuser pe android, si cand intri in unele aplicati iti cere permisiunea de la superuser, inseamna ca ai root-at telefonul, Nu?

Răspuns Câştigător
| AliveOne a răspuns:

Nu nicidecum laughing doar ai luat un program care sa ajute la root ca sal rotezi pai tata te chinui 3-4 ore de voe si e complicat nu mai fac asa ceva in viata mea e prea greu big grin
am testat chiar pe telefonul meu! pff
in prezent e formatat tot si adus la starea initiala din firma crede-ma e mai bine asa nu ai idee cate baguri au romurile alea de pe xda...
Sfatu meu nu te apuca sal rootezi.
Funda?
tyhappy

| unbray explică (pentru AliveOne):

Vrei sa spui ca l-ai "brick-uit" si asta e din cauza ca nu ai instalat root-ul corect.happy Si din cate stiu eu rom-ul cu root-ul nu au nici o legatura.happy

| AliveOne a răspuns (pentru unbray):

Daca nu ma crezi hai sa facem un pariu
Daca e asa cum zic eu imi dai funda si iti ceri scuze big grin
Daca e invers imi cer scuze si sunt de acord cu tine
face?
Stiu mult mai multe despre telefoane decat tiine :O
fara suparare dar e ca si castigat aces pariulaughing

| unbray explică (pentru AliveOne):

Pariu cu ce? ca nu'i root-at? laughing sau ca root-ul nu are legatura cu rom-ul?

| unbray explică (pentru AliveOne):

Dar totusi, hai ca iti dau funtita sa te bucuri big grin

| AliveOne a răspuns (pentru unbray):

1 nu e root-at
2 romul are lagatura cu root-ul