| GulDan a întrebat:

Pana acum am pierdut timpul in jocuri si ma invurteam pe forumuri de hacking si programe. Insa chiar vreau sa ma apuc serios si sa invat ceva util.De ce imi recomandati sa ma apuc? ceva legat de Pc gen programare,freeleacer,photoshop,hacking, etc.Va multumesc sper ca imi veti da idei!

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa ta apuci de programare si daca vrei sa inveti serios o sa te tina ocupat cativa ani.

poti sa incepi cu facut site uri...

| GulDan explică (pentru suntserios):

Si cum e mai bine cu limbi gen php, html sau sa-l cumpar?

| suntserios a răspuns (pentru GulDan):

Se numesc limbaje... nu limbi... si ce vrei sa cumperi?

| GulDan explică (pentru suntserios):

De fapt am gresit...ma rog nu mai conteaza cred ca o sa invat css si html.Dar intrebarea mea era cum sa incep sa creez site-uri..cu limbaje nu?

| suntserios a răspuns (pentru GulDan):

Pai cu html si css

| Duucu a răspuns:

Sony Vegas editing.

| coztel5437 a răspuns:

Fa ceva, nu stiu...fa ceva in photoshop, n-am idei...

| DjGeoX91 a răspuns:

Ceva folositor ce intr-adevar o sa iti trebuiasca si se castiga bani incearca sa inveti autocadul de la a la z

| no5xmega a răspuns:

Stiu ca programul AutoIT este bun pentru hack-uri pentru jocuri, in rest programare stiu ca de inceput este C++ mai esti si Java Script.
Poti invata sa faci site-uri sau animatii in Flash de la Adobe ( atentie site-urile in flash sunt diferite de html sau Java Script insa pot fi combinate).
Acum depinde ce vrei sa faci.