| Sp3ctro a întrebat:

Am un stick de 6 GB si vreau sa il formatez dar nu merge. Dupa ce dau start imi apare daca sunt sigur ca vreau sa fac asta si dau OK...Iar dupa ce am facut operatiunea asta imi apare " Windows was unable to complete the format.
Si dau sa intru in stick si tot nu merge pentru ca imi apare din nou fereastra cu Format disk
Ajutor va rog
Dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Incearca sa-i dai un low level format la stick cu programelu asta : http://www.softpedia.com/......Tool.shtml dar ai grija sa alegi stick-ul de acolo, nu hdd-ul.

| Sp3ctro explică (pentru Jipa95):

Mersi mult...ai fost de mare ajutor big grin

1 răspuns: