| νισяєℓ a întrebat:

Sall TPU, cand stau pe net mi se tot blocheaza pc-ul si trebuie sa astept vreo 5 minute se se deblocheze ce pot sa fac sa nu se mai blocheze?

7 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Trebuie sa ii reinstalezi windowsul si daca face la fel, este de la hard, se cam duce si trebuie altul.

Blocarile astea pot fi cauze de la mai multe chestii si nu te poti baza doar pe o idee.

Scaneaza-l de virusi, apoi daca face la fel un reformat la C si daca iar face. un hard nou.

Poate fi de la virusi, de la prea multe programe instalate sau de la hard ca nu mai are placile bune, acelea de pe care se citsc informatii.

Numai bine
http://visualeffect.org/

| νισяєℓ explică (pentru Dominicc):

Incerc sa mai dezinstalez din programe.Si cum as putea sa dezinstalez antivirus nod32?

| Dominicc a răspuns (pentru νισяєℓ):

Eu folosesc Unistall Programs de la Iobit information.
Dezinstaleaza tot ce tine de un program care il ai in pc

| Manuela15 a răspuns:

Buna,si mie mi se intampla de multe ori vezi probabil ai prea multe in pc, poate ai virusi incearca sa reinstalezi windowsu. BAFTA!

| νισяєℓ explică:

Am mai sters din programe si virusi am peste 100 in carantina.

| νισяєℓ explică:

Daca am bitdefender free edition sa mai las nod32 sau sa il dezinstalez?

| alma17angel a răspuns:

Trebuie sa mergi la un specialist. Si mie mi-a facut asa, eu n-am bagat de seama si dupa aceea se bloca, si nu mai puteam sa-l inchid decat daca il inchideam din buton. Acum functioneaza doar 3 minute, dupa vcare se blocheaza.
Doar ca eu aveam laptop.