| ady13boss_9568 a întrebat:

Saltu,TPU, am windows xp pe pc si as vrea sa imi pun windows 7 cum fac,,,, as putea sa il descarc si sa il instalez sau. daca nu cum fac sa il pun pe stik si sa il insalez ..am inteles ca trebuie sa fac sa booteze stiku sau ceva de genu. daca ma ajutati raman dator

Răspuns Câştigător
| Zabbyel a răspuns:

... lasa stik-ul.fa rost de win pe cd.
dar vezi ca win7 cere resurse mai mari ca xp-ul.(daca ai pc bun pune win7-le daca nu lasa-ti xp-ul.byez

3 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

De pe stick e mult mai rapid și mai sigur, căci un DVD se poate zgâria, iar datele se pot corupe. Insa e nevoie de o placa de baza care știe sa booteze de pe stick-uri.

| donnie112 a răspuns:

Sincer am incercat si eu sa instalez windows-ul de pe stik dar nu s-a instalat corect si a trebuit sa fac rost de cd. iti recomand sa il instalezi de pe un cd

| predator1996 a răspuns:

Nu cred ca merge pe stik....mai degraba ia-ti un dvd