| EmanuelEmy7 a întrebat:

Am dus laptop-ul la reparat la Samabit un service autorizat Acer. Ce parere aveti despre acest service, este serios?

3 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Mi se par cam scumpi, chiar foarte scumpi. Ca sa-ti faca un upgrade cu memoria ta, cer 100 lei manopera, wtf!

| EmanuelEmy7 explică (pentru laurentiu80):

Mie imi inlocuiste touchpad-ul in garantie, atata tot! big grin

| gelu1970 a răspuns:

Daca e un service autorizat Acer, ar trebui sa fie ok. insa in final depinde cu cine ai norocul sa iti repare laptopul.