| GabiCezar a întrebat:

Salut
Am o intrebare in legatura cu win32.
Acum cateva zile PC mergea perfect, urmatoarea zi cand am intrat am incercat sa deschid Google Chrome dar a aparut o eroare care arata asa: C:\Program File\Google\Chrome\Application\chrome.exe is not a valid Win32 application
Ce pot face in aceasta privinta?
Orice program imi merge daca dau Run Administrator altfel imi apare aceeasi eroare dar in foldarul programului respectiv.

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Deci nu pare a fi corupt fisier-ul, pare modificat si poate fi din cauza unui virus infector iar vreo solutie de securitate din calculator incearca sa-l blocheze. ce antivirus ai?

| GabiCezar explică:

Am nod 32 ca antivirus
am dat un system restore dar nimic...