| Ungureanu_Vasile_1998 a întrebat:

Am descarcat niste aplicatii,am stat cat am stat pe pc apoi am inchis pc-ul, cand l-am deschis imi aparea ceva de genu __C|Program Files|Google\Chrome|Application|chrome.exe is not valid Win32 application la orice program.Cu pot rezolva problema? Dau funda urgent!

Răspuns Câştigător
| sosostore a răspuns:

Ok^^

2 răspunsuri:
| sosostore a răspuns:

Poate aplicatiile alea erau virusi iar acei virusi ti-au sters fisiere din win32. cel mai bine ar fi sa il formatezi si sa folosesti un antivirus.

| Ungureanu_Vasile_1998 explică (pentru sosostore):

Bine,fac cum spui tu daca functioneaza asa cum imi doresc primesti funda!winking

| sosostore a răspuns (pentru Ungureanu_Vasile_1998):

Ok^^