| Spyke112 a întrebat:

Salut, am o problema la pc.sad
Deci cand dau sa deschid un program ca de ex : chrome sau torch sau orice alt joc imi apare eroarea asta : chrome.exe / torch.exe (etc) is not a valid Win32 application crying( Va rog cine stie dau funda!

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Virusi!

| al3xander a răspuns:

Posibil ca ai virusi si fisierele sunt corupte/modificate. iti recomand sa folosesti http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Kaspersky-Virus-Removal-Tool.shtml ca sa faci o scanare si sa dezinfectezi sistemul.

| KobraXS a răspuns:

Aplicatiile nu sunt compatibile cu sistemul de operare instalat pe PC-ul tau

| Spyke112 explică (pentru KobraXS):

Si ce ar fi de preferat sa fac?

| KobraXS a răspuns (pentru Spyke112):

Pai sa-ti schimbi sistemul de operare