| cosmyn26 a întrebat:

Salut.Am o placa video amd radeaon hd 7600 2 GB.e instalata dar mai e instalata si una Intel(r) hd graphics 4000 si o citeste doar pe asta (Intel) iar la dxdiag imi arata doar 766 MB de la placa Intel.I-am dat disable dar nu mi-o baga pe amd...ce sa-i fac?

2 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Trebuie sa setezi sa lucreze placa video dedicata.
Nu stiu cum este cu amd radeon dar la nVIDIA daca dai click dreapta pe desktop apoi click pe nVIDIA control panel si poti seta la physx settings sa lucreze placa video nVIDIA.
Poate la tine apare ati catalyst sau cam asa ceva si gasesti pe acolo vreo setare.

| cosmyn26 explică (pentru taken):

Nu gasesc nimic...nu mai stii altceva?