| User9006 a întrebat:

Am aceasta eroare la installare windows 10 " Setup cannot continue due to a corrupted installation file. Contact the vendor of your windows installation disc or your system administrator for assistance! Am bootat stiku de 4 ori cu win10 de la Microsoft si aceeasi eroare imi da, am 1 tera memorie 8gb ram si i7 ASUS ROG, am alocat partitiei primare pe care instalez win 200gb si tot nu merge, va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| CiPiCaO90014 a răspuns:

Ai DVD sau folosesti Programe?

2 răspunsuri:
| User9006 explică:

Oricum reusii sa-l instalez prn bootarea stick cu UEFI MOD, daca nu reuseam crizam de nervi daca nu bag un gta 5, dota, ceva jmeker inainte de paste ::laughing

| xxJuliex a răspuns:

Cum adica cu uefi mod? eu nu reusesc de nici un fel. explica mi si mie ce ai facut.