| Tudosie_Ionut_Robert_1997 a întrebat:

Am o problemă si este destul de grava. Mi s-a furat laptopul, un HP 255 g4. Aveti idee cum as putea sa il blochez de la distanta sau chiar si repera, tinand cont ca nu am instalat acel software antifurt? va rog cat mai multa seriozitate.

7 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Daca e destept atunci in momentul in care l-a furat il si desface si scoate hardul. Dupa asta daca, e si mai destept schimba biosul si atat a fost.

| K0sti a răspuns (pentru Pool77):

Dupa asta daca, e si mai destept schimba biosul si atat a fost...da, pune unul de Asus... misto asta, te-ai gandit mult?

| Pool77 a răspuns (pentru K0sti):

Sa stii ca da, dar nu conteaza. Ajunge cat stii tu acum nu am nevoie sa te mai informez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Vrei un raspuns realist? I-ati alt laptop, nu il mai poti recupera happy Suntem in Romania, hotii au experienta.

O zi buna!

| Roxin a răspuns:

Salutare!

Ce sistem de operare aveai pe el?

| Roxin a răspuns (pentru Tudosie_Ionut_Robert_1997):

Te poti loga pe Microsoft si incearca sa il localizezi de acolo. Window 10 activeaza automat optiunea de localizare. Te loghezi cu contul de Microsoft facut cand ai cumparat laptopul