| AndreyBoss2005PCMASTER a întrebat:

Am un mini PC Acer Aspire XC-603. Pe placa de baza nu are slot PCI-EXPRESS,nu l-am desfacut pentru ca este in garantie,dar am observat. Exista vreo modalitate sa-i pot baga o placa video,externa, sau un adaptor pentru placi video? Am Intel HD Graphics si nu-mi merg OK jocurile.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Nu! Daca dati banii pe prostii, e calculator de office si multimedia (filme) si atat! Are un singur slot de Mini PCI Express.