| Mihai-Dorin_Popa_1993 a întrebat:

Salut.Astazi am incercal sa imi reinstalez windowsul.Problema este ca nu mi-l citeste.Am dat dvd-ul altuia si lui i l-a citit.Am incercat cu alt dvd sa vad daca am probleme cu dvd rw, dar pe acela l-a citit.Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Goguletzu a răspuns:

Ai setat ca principala sursa de boot dvd-romul? Intra in bios si pune-l pe prima pozitie, ar trebui sa mearga happy

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mihai daca la citit cu altu logic ca al tau nu il citeste dar poti instala windowsul din windows

| Ionut_Ionut_1990 a răspuns:

Salutare,scoate progamul win to bootic ia u stik de 4 gb si facti windowsul pe stik si asa o sa-ti mearga eu tot asa fac de 1 an incoace si merge