| Nikolaus a întrebat:

Cu cat pot vinde o consola ps3 in stare foarte buna cu 2 Controllere bune si următoarele jocuri mai importante:GTA 5(luat cu 200 lei), FIFA 14(luat cu 200), Battlefield 3(luat cu 50 de pe okazii), Black Ops(luat cu 200). Am găsit pe cineva interesat si nu stiu cat sa ii cer. Nu ziceți mai putin de 600 ca nu dau asa.

Răspuns Câştigător
| Denis15 a răspuns:

850 lei.

| Nikolaus explică (pentru Denis15):

Haha. Am gasit comparator si înainte de a da tu raspunsul am incheiat afacerea la 850 de lei. Se pare ca stii preturile. A ramas sa ii dau fara gta 5. Ala la cat crezi ca il pot vinde? Am dat 190 lei pe el si nu m-am jucat nici 3 saptamani. Iti dau funda dupa ce raspunzi la asta.

| Denis15 a răspuns (pentru Nikolaus):

Daca nu e prea folosit cum zici tu, il poti vinde cu 100 lei.

| Nikolaus explică (pentru Denis15):

Nu înțeleg de ce. Pe okazii pretul unui SH incepe de la 150. Nu are sigiliul, atata tot.

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Intra pe okazii.ro si vezi preturile de secondhand.bafta!

| Danyelutzuu a răspuns:

85 lei pe gta