| NeoBm a întrebat:

Salut.Mi-am cumparat acum 2 luni o tableta.Pana atunci mergea Magazin Play iar acum cand dau pe Magazin Play imi apare "nicio conexiune la internet".Cum pot sa rezolv? Va rog ajutati-ma!
Si cu siguranta daca va merge va voi da Funda si un foarte mare multumesc.
Va rog cu cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

AI facebook in profil. Dar nu exista ce spui tu. Inseamna ca degeaba ti-am arata mai ssus cu stersul datelor ca tu nu ai facut asa ceva... pai daca faci asa bat degeaba la taste...

11 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Este o problema de la ei...si mie imi facea asa acum 2 zile.Asteapta pana se rezolva

| NeoBm explică (pentru hp8510p):

Da frate dar de o saptamana astept si tot nu merge sad

| sltlp a răspuns (pentru hp8510p):

Pentru tine si pentru el. Nu are nici o treaba asteptatul. http://bit.ly/1uKhmlu, de obicei(95%) asa se rezolva.

| NeoBm explică (pentru sltlp):

Nu merge nici asa....tot asa imi da...Ps: am net prin router.

| sltlp a răspuns (pentru NeoBm):

Pe alte routere tot asa face?

| NeoBm explică (pentru sltlp):

Nu stiu...Chiar o sa incerc astazi si o sa-ti spun...S-au lasa-mi skype-ul tau sa vb.

| hp8510p a răspuns (pentru sltlp):

Nu i-am facut nimic si si-a revenit dar cand vreau sa descarc ceva imi da eroare 941 apoi mai dau odata "instalati" si merge

| NeoBm explică (pentru sltlp):

Am incercat si la alt router...si tot la fel imi apare....Cum pot sa rezolv?

| sltlp a răspuns (pentru NeoBm):

Pai sa inteleg ca internetul merge da? Doar google play nu?

| NeoBm explică (pentru sltlp):

Da internetul merge dar magazin/google play nu merge. Daca poti sa-mi dai alta aplicatie care sa fie ca magazin/google play sau sa ma ajuti sa o repar...S-au lasa-mi skype-ul/facebook-ul tau sa vb acolo.

| NeoBm explică (pentru sltlp):

Gata am rezolvat..Trebuia sa resetez tableta....Mersi ca ai scris atat pentru mine..Ai funda.

| sltlp a răspuns (pentru NeoBm):

AI facebook in profil. Dar nu exista ce spui tu. Inseamna ca degeaba ti-am arata mai ssus cu stersul datelor ca tu nu ai facut asa ceva... pai daca faci asa bat degeaba la taste...