| anonim_4396 a întrebat:

Ieri mi-a aparut o eroare cand deschideam chrome... dadeam cancel si-mi mai aparea de 2-3 ori apoi se oprea. Daca inchideam si deschideam iarasi chrome imi aparea la fel. Am decis sa-mi dezinstalez si pe urma sa-l instalez iarasi dar acum nu mai merge deloc. Nu mai pot sa instalez nimic, nici Chrome, nici Mozilla sau Opera...m-am gandit sa instalez un antivirus dar nimic nu merge. La 99% mi se opreste instalarea la orice. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| TeDrqq a răspuns:

Asa pateam si eu, incearca sa defragmentezi hdd-ul cu glarry utilites il descarci de aici :http://www.glarysoft.com/glary-utilities/download/ (ia versiunea 2.56 adica a 2-a cea de jos) Si fa tot ce contine programul dar mai ales sa defragmentezi harddiskul.

Si instaleaza ianinte sa deframgentezi browserul Maxthon sau SeaMonkey, merg perfect!

~Fundita? :D

| AlissonPadalecki a răspuns (pentru TeDrqq):

Pai eu n-am prea inteles mai nimic happy...Nu ma pricep la calculatoare de aia am intrebat. Deci cum adica defragmentezi harddiskul?

| TeDrqq a răspuns (pentru AlissonPadalecki):

oh go on Descarca maxthoon sau seamonkey is 2 browsere si sigur merg

| AlissonPadalecki a răspuns (pentru TeDrqq):

Tot nu merge, la 99% se blocheaza orice as vrea sa instalez. Dar o sa resetez calculatorul ca oricum imi mergea mai greu. Mersi de ajutor happy