| Alcs a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! sad
Ideea e ca in cateva zile am teza la informatica si nu prea inteleg problemele cu subprogramele, din cauza profesorului care nu ne explica deloc.Ma poate ajuta cineva sa le inteleg? sad

2 răspunsuri:
| PuFoSeNiEOo a răspuns:

Salut! Cauta cursuri in acest domeniu, cauta oameni care te poate ajuta(cunoscuti). FUNDA! te rog... happy

| mihai69 a răspuns (pentru PuFoSeNiEOo):

Oamenii te POT ajuta! că „E" mai mulți... laughing
@Alcs: caută pe google "tutoriale (limbajul de care ai nevoie)" și sigur vei găsi niște pagini utile, care vor suplini lipsurile profului.