| djdani1 a întrebat:

Am o problema grava cu pc-ul meu!
Cand stau mai mult de 30 40 minute pe o pagina web deschisa cu browser-ul google chrome pc-ul meu aparent se blocheaza. Apare un "text" pe fond albastru gen fatal error si dupa zece secunde pc-ul se restarteaza!
Va las si cateva informatii!
-procesor intel pentium dual core E2200 S775
-placa de baza p5n73-am
-HDD seagate 500gb 7200.11RPM 32mb
-doua placute de memorie (2x1gb) kingston 800 MHZ Dual Channel
-sursa delux 400w CONECTORUL ATX FARA CEI PATRU PINI
-placa video nvidia geforce 9500 GT
Care este problema?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| HubbaBubbaGirl a răspuns:

Problema e Browser-ul Chrome. Dezinstaleazati-l si, eventual, instaleaza alta varianta sau incearca Mozilla Firefox.

2 răspunsuri:
| djdani1 explică:

Asta era problema! Multumesc mult!

| Alexutza6755 a răspuns:

Am avut si eu problema asta da inainte sa-mi bag netu, imi aparea cand porneam jocurile de pe calculator.Dar am chemat un expert si... nu stiu cum sa zic dar mi-a reinstalat PC-ul.Nu stiu daca la tine merge.
P.S.:Eu am Windown XP.