| DreamHouseit a întrebat:

am si eu o mica problema cu filamtul in PC folsoesc programul Bandicam...
Dar cand incep sa filme (contul meu de pe metin2)
se blocheaza as da drumul si tot asa
cum as putea face ca sa nu mi se mai blocheze
Am folosit si hypercam2 dar tot la fel cand aveam celalat windows merge foarte bine cu hypercam 2 dar acum se blocheaza FUNDA + VOT care ma ajuta

2 răspunsuri:
| DaniCJ a răspuns:

Foloseste programul Fraps.

| Dode_Bogdan_1990 a răspuns:

Pai din cauza unui program de securitate instalat in METIN2 Programe ca si : hypercam2, camstudio...si Cheat engine sunt blocate de acel program te sfatuiesc sa foloseri Camtasia studio 6 sau 7 BAFTA laughing