| stragery a întrebat:

am vazut Jocul MineCraft la un prieten si am vrut sal incerc, dar cand l-am descarcat si am intrat in iel mi sa resetat Pc, am crezut cai din procesor Intel Pentium Dual-core E 2140 dar cand i-am verificat temperatura procesorului era de 25 grade [Normala] totusi am placa video mica de 128 dar nu cred ca MIneCraft cere resurse uriase, am si 2 Gb ram. Funda cine zice ce are + invitatie pe datasence gratuit

2 răspunsuri:
| alex8840 a răspuns:

Probabil ai luat o farsa, sunt unele programe care iti restarteaza PC-ul. Daca vrei minecraft iti trimit eu versiunea 1.2.5, trebuie doar sa-mi spui e-mailul tau.

| Stekerasul a răspuns:

Pai ai nevoie de java 32 bit daca nul ai nu s-ar putea sati mearga minecraft mie asa mi-a facut ca tie dar am bagat java si mi-a mers.(plz fundahappy