| Andr_Manu_1997 a întrebat:

azi am primit o placa video ATI RADEON 9600 si cand am bagat-o pe placa windows 7 a instalat-o nu stiu de unde, toate bune si frumoase mergea perfect Tot pana am intrat in joc. unde mi-au aparut niste. nici eu nu stiu cum sa zic ceva din pixeli. nu stiu sa explic foarte clar. si detaliat pentru ca nici eu nu stiu ce are...ce imi sugerati... sa ai fac windowsul din nou si sa instalez eu placa video?

Răspuns Câştigător
| Şaptepăcate a răspuns:

Ce joc? alea vechi mai fac figuri, fara placa asta video mergea bine?
Iti apare in colt in dreapta Catalist Center?

2 răspunsuri:
| Şaptepăcate a răspuns:

Instaleaza driverul dep pe pagina producatorului adica de la AMD
pe support.amd.com la drivers, alegi varianta de 7 pe care o ai si descarci AMD Catalyst

| Andr_Manu_1997 explică (pentru Şaptepăcate):

Asta am si facut dar cand intru in jocuri la fel. imi face purici si se taie din imagine nu stiu ce are. de asta am zis sa fac win din nou...

| Şaptepăcate a răspuns (pentru Andr_Manu_1997):

Ce joc? alea vechi mai fac figuri, fara placa asta video mergea bine?
Iti apare in colt in dreapta Catalist Center?