| Kardolei a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun browser pentru windows 7? Adica cel mai rapid.
Multumesc!

12 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Google Chrome, Mozilla. Ambele sunt rapide, depinde care iti place mai mult. Eu prefer Chrome.

| Idkidk a răspuns:

Mozilla FireFox. happy Eu pe ăsta îl folosesc şi sunt tare mulţumită de el!

| deeeaqq a răspuns:

Google Chrome.

| GolopențaAdrian a răspuns:

Si mai e si Mozilla firefox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce iti trebuie. Opera are un... turbo, care activat cauta mai rapid ce vrei.Insa Google Chrome are posibilitatea sa iti traduca automat o pagina, pe cand Opera nu. Mai sunt si alte browsere care au diferite extensii pe care celelalte browsere nu au.pentru ca ai intrebat care este cel mai rapid browser(nu conteaza ca e win 7 sau altul) este Opera care la setari poti seta „Turbo" si iti incarca mai repede paginile.Depinde si de viteza internetului tau.

| Ioscaa1 a răspuns:

Mai este si Opera, mie mi se pare mai rapid ca chrome, doar ca nu este cam sigur impotriva virusilor.

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut -pai dupa parerea mea Google Chrom cam asta se foloseste la toate sistemele de operare..eu am wind 10 happy si am google chrom happy, eu mai Folosesc si Linux happy dar in principiu recomand Google Chrom bft!

Cel mai rapid browser este Google Chrome, dar viteza depinde de:
-RAM;
-Frecventa procesor;
-Acceleratie hardware;

| Jula_Alex_2002 a răspuns:

Conform testului html5 Google Chrome și Opera sunt cele mai bune browsere. Însă Google Chrome mi se pare mult mai ușor de folosit. Viteza în browser este ok.

| Seby_Damian_1997 a răspuns:

Googl Chrome