| B3nz1D3s3nate a întrebat:

Deci am vrut sa intru pe facebook si mi-a aparut asta : Thanks For Your Help
We’ll take a look at the documents you submitted and get back to you. If we need more help confirming your name, we’ll reach out for additional documentation. ce pot sa fac sau ce inseamna sa raspunda doar ce-i care stiu!

3 răspunsuri:
| TheKings a răspuns:

Ai contul blocat pe facebook.

| Cred44 a răspuns:

Ti-au blocat contul. Ca sa-l deblochezi trebuie sa confirmi cu documente (carte de identitate, etc) sau ce mai cer ei.

| AlinAln a răspuns (pentru Cred44):

Si unde dau sa confirm? Si eu am aceeasi problema