| IkerCasillas916 a întrebat:

Cand am vrut sa ma conectez pe fb, mi-a aparut ceva cu Confirm Your Name. Am pus o poza oarecare si acum cand vreau sa ma conectez apare asta:
**Thanks For Your Help
We’ll take a look at the documents you submitted and get back to you. If we need more help confirming your name, we’ll reach out for additional documentation.**

Ce pot face? In cat timp voi recupera contul si cum? Multumesc anticipat pentru raspunsuri! Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa confirmi o poza sau un nume al unui amic al tau. Daca i-a pus una la nimereala, nu se potrivesc si cred ca contul tau va fi blocat pana reconfiri prin telefon sau chiar mai rau pprin adresa de email cu copia buletinului tau.Si daca contul e facut cu date false, iti poti lua adio de la cont.

| IkerCasillas916 explică (pentru anonim_4396):

Contul nu e facut cu date false... am trimis o poza a buletinului in care apare numele meu si poza. Spune sa astept ca ma vor anunta ei cand termina. cum as putea sa reconfirm print telefon? ar fi mai usor, zic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru IkerCasillas916):

Daca nu ai fost contactat telefonic, ramane sa astepti anuntul de la ei.