| Andone_Allexy_1998 a întrebat:

Salut,TPU tongue
Aveti cumva idee de ce mi se intrerup posturile TV online?
Eu nu cred ca este de la PC-ul meu
( Placa de baza GIGABYTE GA-MA790GP-UD4H,procesor AMD 6000+ X2 3.12 Ghz, 4GB ram dual-channel, GTX260 )
Am zis si sistemul ca sa nu ma intrebe careva de el,netul il am de la akta, este de 20mb/s, stiti ce as putea face? sad Dau funda celui ce ma ajuta!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Este de la ei.

| Mădălllinna a răspuns:

Nu cred ca este de la pc-ul tau, mai mult ca sigur este de la prea multi utilizatori in acelasi timp pe acelasi server, si scade semnalul canalelor. Dar poate fi si din cauza vitezei la internet.

| Andone_Allexy_1998 explică (pentru Mădălllinna):

Dar altor prieteni nu li se intampla asta. Inca astept, poate imi poate spune cineva sad