| anonim_4396 a întrebat:

recent am facut rost de un root de 30 de procesoare, toate bune si frumoase am intrat in el si ma trezesc ca nu are comanda perl bagata, ciudat la toate rooturile pe care l-eam primit toate aveau comanda perl deja facuta daca ma puteti ajuta cum sa o instalez pe root dau funda, mentionez ca nu merge nici apt-get nici yum install,

1 răspuns:
| dylik a răspuns:

Sudo su apt-get install perl
yum install perl
daca nu merge nu te mai chinui.astept mesaj in privat sa te ajut mai mult