| xbastanu a întrebat:

Salut tuturor..Am o problema destul de mare. după un timp laptop-ul isi da restart si apare asta: http://postimg.org/image/gryjtubir/.
Credca e de la drivere ca am făcut un update la driverul placii video si de atunci a început sa faca asa, iar când apas pe shut down se stinge, dar dupa cateva secunde se aprinde. Am încercat sa șterg driverele din Manage, dar mi se reseteaza PC si apare bluescreen-ul ala. Va rog..am mare nevoie de ajutor. vreau sa stiu cum pot sterge driverele usor si sa le instalez din nou. Va rog..cine se pricepe sa ma ajute.
Ofer Funda.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De safe mode ai auzit si tu in viata asta a ta Pamanteana?

| Jipa95 a răspuns:

Nu vezi ca in BSOD ai un bug intr-unul dintre driverii USB? Deconecteaza-le pe rand si vezi care e buba.

| xbastanu explică (pentru Jipa95):

Cum sterg driverii..imi poti explica ce trebuie sa fac ca sa sterg driverii. Multumesc anticipat!

| XAndrey14 a răspuns:

Reinstaleaza windows-u