| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Am un Samsung S7 si nu stiu de ce nu pot selecta sa vad in HD, pe in Facebook pe laptop ce filmez cu telefonul, Este pe HD 1280 x 720 camera foto. Stie cineva ce trebuie sa setez sau ce trebuie sa fac? Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Facebook taie din calitatea filmarilor si a pozelor urcate acolo. Daca nu esti ceva firma foarte mare sau firma de reclame nu o sa poti pune filmari sau poze cu calitati foarte bune.

| Manuel86 a răspuns (pentru CuriousStuff):

Sunt doar un utilizator al Facebook-ului. Mai sunt si altii care pun filmari facute cu telefoanele si se vad mai bine, poate selecta optiunea HD.