| StieTot001 a întrebat:

Salutare, TPU. Am si eu o problema la Facebook. Sa va povestesc ce si cum s-a intamplat... Deci, mi-a cerut intr-o zi sa imi confirm identitatea, nu mai stiu ce am facut acolo si mi s-a blocat contul si imi spune We’ll take a look at the documents you submitted and get back to you. If we need more help confirming your name, we’ll reach out for additional documentation si nu pot intra pe cont, am incercat resetarea parolei si tot asa e... Doar prin numarul de telefon pot confirma parola. Ce pot face sa-l deblochez? Funda raspunsul care ma va ajuta.

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Fiecare calculator sau laptop isi are inscris numele si prenumele proprietarului/proprietarei (utilizatorului)! Deci umbli la calculatorul care nu este al tau! Dar ce fel de browser folosesti? Mai incearca sa intri in facebook numai la browserul,, Windows Internet Explorer"!

| SUDSteaua1947 a răspuns:

Mi s-a intamplat exact la fel.precis nu ai avut la numele de utilizator numele din buletin, nu? asa fac astia celor care nu au numele real la cont.nici eu nu aveam, m-au pus sa fac poza la un act si mi-au dat drumul la cont, dar mi-au pus ei numele real si nu mai puteam sa-l schimb niciodata.asa ca l-am sters si am facut altul.asa ca stii ce se va intampla.