| Youdontgetmehighanymore a întrebat:

Bună,TPU!

În urmă cu 7 luni mi s-a cerut să confirm identitatea pe contul de Facebook.Am încărcat o fotografie cu buletinul, însă de fiecare dată când dau "log in" îmi apare acest mesaj : "Thanks For Your Help

We’ll take a look at the documents you submitted and get back to you. If we need more help confirming your name, we’ll reach out for additional documentation."

Nu sunt singura care are problema aceasta.Primesc zilnic mail-uri cu notificările şi tot ceea ce se întâmplă pe contul de Facebook, deşi pare a fi dezactivat.Recent mi-am făcut alt cont, însă vreau să îmi recuperez vechiul cont. happy

Mă poate ajuta cineva? happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| maria14142 a răspuns:

DA! Astazi i s-a intamplat ceva de genul si mamei mele,ea a trimis buletinul,acoperind datele care nu le cerea Facebook,si ma rog,a primit mai multe mesaje, si apoi si-a schimbat parola, dupa asta a mai primit un mesaj, nu stiu exact ce scria, dar si-a schimbat din nou parola si apoi a mers! Sper ca ti-am putut fi de ajutor!

Răspuns utilizator avertizat