| Nica_Toma_1994 a întrebat:

Eu am o problema, nu pot viziona pe youtube, de navigat pe el pot dar cind dau la vizionarea unui videoclip imi zice ca nu-s conecta la internet sau aceasta pagina nu este disponibila am reinstalat si windowsul de 2 ori crezind ca problema e de la windows dar nu-i, si la mine internetu nu e fi dar am modem

2 răspunsuri:
| DianaDobritoiu a răspuns:

S-ar putea sa fie din cauza modemului. Sau poate a browser-ului pe care il folosesti. Daca folosesti chrome, nu ar trebui sa iti faca figuri.

| Nica_Toma_1994 explică (pentru DianaDobritoiu):

Din cauza browser-ului nu-i pentru ca stau de pe chrome, si nu inteleg ce poate fi de la modem, de exemplu daca ii pus pe facebook video de pe youtube il pot viziona dar daca cineva sa-mi trimata linkul si sa-l deschid direct pe youtube nu pot