| lovemyname a întrebat:

Saptamana ce vine ma duc la mare, si sunt plinut si imi este rusine sa ma dezbrac pe plaja...ce sa fac?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai pleca la mare.

| afrodita3333 a răspuns:

Pe plaja 60% din oameni sunt grasi sau obezi deci nu ai de ce sa te rusinezi.Nu esti singurul de acolo care e rusinat de cu arata.Te duci te distrezi si pana la anul inceri sa arati mai binewinking

| stlucian a răspuns:

Stai linistit si uita-te in jur si ai sa vezi ca nu esti singurulbig grinthumbs up

Răspuns utilizator avertizat
| johnyxus a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa iti fie rusine de cum arati, o sa vezi ca si la mare sunt destui grasuni care se plimba pe acolo fara un stres.

| figure a răspuns:

Iti dai si tu seama ca, intr-o saptamana, mare lucru nu poti face.

Dar... daca ai timp si vointa, ai putea face sport serios in fiecare zi (recomand jogging si abdomene) si ai putea manca sanatos (fructe, legume, fara "mancare sintetica", mai putina carne, etc.).

Poate nu vei da jos prea mult, dar vei arata mai "tonifiat" si te vei simti fizic si psihic mai bine.

| WeeK3nD a răspuns:

Daca vrei,poti sa te apuci de sport, dar cum zicea Figure, in o saptamana mare lucru nu poti face! Dar sa nu iti fie rusine, la mare sunt multi grasi, nu o sa fi tu singurul

| dooinitza a răspuns:

Poti sa te pui intensiv pe o dieta dar ai grija. DEasemenea poti face in fiecare zi exercitii(100 asezari)si iti promit ca vei slabi min5-6 kg.Eu acum sunt la dieta si fac exercitii ca mai sus.de asemenea plec la mare. am slabit 2kg dar sunt slabuta si nici nu am de unde dar mama in 1 sap a slabit 5 kg(dieta se numeste suedeza)

| TeodoraTiger a răspuns:

Pai sunt doua variante sa ti o dieta sau sa de duci in slip si o bluza(maieu) subtire si larga si daca vrei sa te duci in apa te duci tot cu ea