| LarisaLarisaLari a întrebat:

Cum a fost la voi prima oara? Eu am aproape 18 ani si mie mi-e rusine sa ma duc la plaja, mai ales sa ma dezbrac in fata unui baiat cand o voi face prima data. Ma simt ciudat sa stau dezbracata thinking laughing)

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Prima oara am mers cu toata clasa la plaja si sincer nici unei fete nu i-a fost rusine.

Tie de ce sa-ti fie rusine? Ca doar nu te dezbraci si de costumul de baie? laughing

Iar daca iti este iubitul tau si-ti cunoaste corpul nu are de ce sa te rusinezi de el...winking

| LuciWv a răspuns:

Imagineazati pe cei lalti goi pusca laughing
TE GANDESTI LA ALT CEVA SI.

| Ritsuko a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie rusine, nu ai de ce.Pe toata planeta exista femei si nu esti cu nimic diferita de ele.Doar te duci si te dezbdraci care e problema?