| LarisaLarisaLari a întrebat:

Cum a fost la voi prima oara? Eu am aproape 18 ani si mie mi-e rusine sa ma duc la plaja, mai ales sa ma dezbrac in fata unui baiat cand o voi face prima data. Ma simt ciudat sa stau dezbracata straight face laughing))

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ar fi bine sa mergi mai des la piscina si la mare,macar sa realizezi ca nu ar trebui sa lasi o falsa pudoare sa te stapaneasca.
Te asigur insa,ca atunci cand vei fi indragostita si vei dori din tot sufletul sa te daruiesti unui anume baiat,cand iti va arde pamantul sub picioare, faptul ca te vei dezbraca in fata lui va trece aproape neobservat.
Inca nu te-ai maturizat, crede-ma, sentimentele tale de acum si conceptiile pe care le ai sunt de tanara virgina si sunt normale, nu sunt gresite deloc.Ma nelinisteste putin numai faptul ca te jenezi sa mergi la plaja si sa stai in costum de baie, dar cu putina vointa va trece si asta...
Oricum ar fi, insa, ai timp sa te maturizezi, o viata!
Nu-ti fa griji!
happy

| Blamely a răspuns:

Nu e așa de rău, și dacă nu vrei să te dezbraci roagă-l pe el, va fi o plăcere.

Răspuns utilizator avertizat
| corhaz a răspuns:

Iei tinute sexy hustler si nu esti asa dezbracata cand vei face sex si iti exciti si mai tare partenerul