| trasorv a întrebat:

Salutare tuturor, as avea o rugaminte pentru cei care stiu, unde pot gasi un manual service pentru un ciocan rotopercutor Parkside PBH 1100 A1 cumparat de la LIDL, ca l-am desfacut pentru ca ii sarise butonul de comutat pe operatii si nu mai reusesc sa-l pun la loc este mai atipic decat restul sculelor de acelasi fel. Service-ul este doar la Einhell Bucuresti si din aceasta cauza nu pot sa-l duc pentru ca eu sunt din Braila. Apreciez un raspuns precis si la obiect.Multumesc

3 răspunsuri:
| Silviu_Respect_1991 a răspuns:

Salut...virtual nu o sa gasesti asa ceva. poate numai sa cauti pe siteuri, unde vinde lumea modelul tau si sa le ceri manualul altcumva nu ai sa gasesti.

| Stefanescu_Eleonora_1987 a răspuns:

Vezi ca acest rotopecutor este clona unui rotopercutor Bosch sau Einhell si dupa ce gasesti ce model este copiat cauta manual service pentru ala. De exemplu poate fi clona Bosch PBH 2500 RE si asamblarea identica asa ca vei gasi un manual de service pentru ala.

| trasorv explică (pentru Stefanescu_Eleonora_1987):

Un raspuns interesant dar cam tardiv ce-i drept. Multumesc