Salutare, prieteni!

Intrebare pentru cei familiarizati cu produsele Parkside.
Voi ati vazut pana acum in ofertele LIDL din Romania modelul PAH 1700 C4 (ciocan demolator), cel ce se presupune ca teoretic ar presta 50 de jouli la 1700W?

Intreb asta pentru ca nu l-am vazut prin ofertele din ultimii 2 ani. Sau poate mi-a scapat?

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

Da, nu a mai fost demult in Lidl. Cel putin la mine.

A fost in septembrie anul trecut fratele sau mai mic (de 1300W, tot catalogat ca si demolator), iar in oferta recenta au un rotopercutor de 1500W care cica ar fi bun si pentru light demolition.
De asta intrebam daca a fost vreodata sau nu si demolatorul cel mare, ca prin Italia vad ca s-a vandut, sunt multe recenzii pe YouTube.
Mersi de raspuns!

| helpforyou a răspuns (pentru UnknownDude1x):

Cu mare drag.