| xIndifferent a întrebat:

Salutare tuturor, stiu ca era un text sau mai multe, care le scriai intr-un fieiser de tip TEXT si il salvai cu un anumit sufix ".nu știu cum" si cand il deschideai iti umplea ecranul cu erori cu textul care l-ai scris. Imi puteti spune cum se face? Ca stiam mai demult dar am uitat. Sau un tutorial ceva, sau sa imi spuneti voi textul. Nu vreau sa fac farse, a plecat o profesoara de informatica de la noi din liceu si am in minte sa ii fac o surpriza. Ma puteti ajuta? Va rog muuuult! Raspunsul care ma ajuta primeste funda!
ATENTIE : Vreau sa apara erorile una dupa alta fara sa dau eu ok! sa dispara una si sa apara alta, sa apara pe rand sau toate odata nu conteaza, dar vreau sa umplu ecranul de erori! Va rog mult sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Fisierul respectiv se chema fisier.bat. Are o gramada de comenzi si poti afisa ce vrei tu. Vorbeste cu cineva care se pricepe la programare.

| xIndifferent explică (pentru horia2012):

Mai bine te lași de răspunsuri omule, știu cum se numeste, eu am intrebat cum se face daca stie cineva, nu trebuia sa imi spui tu ca trebuie sa vorbesc cu cineva care se pricepe la programare, că asta stiam deja, ma gandeam ca ma poate ajuta cineva aici, tu postezi doar sa fi in top raspunsuri.