| denyssa12 a întrebat:

URGENT!
Buna sora mea mai mica are o tableta SMART TECH 7" si a pus un model la deblocare pe care l-a uitat..nu stiu contul de google/vreo adresa cu care sa o deblochez. exista vreo solutie?
P.S Am incercat deja varianta cu combinare de taste doar ca aceasta tableta nu are butonul "Acasa/Maniu" si nu am reusit.
Multumesc anticipat! :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident. E banal. Ii dai factory reset. Din pacate vei pierde tot din dansa(mai putin ce e pe cardul de memorie), dar se va rezolva.

| denyssa12 explică (pentru anonim_4396):

Cum sa ii dau factory reset? Nu reusesc.

| denyssa12 explică (pentru anonim_4396):

Cum ii dau factory reset? straight face|

| anonim_4396 a răspuns (pentru denyssa12):

Https://www.youtube.com/watch?v=x6u2qWWeaEM
Sper ca te va ajuta acest videoclip.