| Nevastuic a întrebat:

Vreau sa fac un intro care va fi pus pe youtube, ce muzica pot pune fara sa iau copyright? Pot pune orice fel de melodie atat timp cat este o secventa fara lyrics? Sau am nevoie de o melodie cu licenta open source? Scuzati categoria nu sunt sigur daca este incadrata potrivit.

3 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Cred că poți pune orice melodie atâta timp cât scrii în descriere a cui este melodia și că nu ai drepturi de autor asupra ei

| Miree a răspuns:

Dacă în descriere pui autorul/sursa melodiei este ok!

| misker a răspuns:

Scrie pe youtube "No copyright sounds" si ai sa gasesti un canal cu melodii fara copyright.