| Danutz_4269 a întrebat:

Vreau sa instalez windows-ul si as vrea sa salvez semnele de carte de la mozilla dar nu stiu unde sunt salvate.La internet explorer stiu ca sunt in C la Favorite si le-am salvat dar la Mozilla unde le gasesc?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Click pe firefox in stanga sus, apoi dai la semne de carte.o sa se deschida o mica pagina, si sus de tot ai organizare, vederi si import export.dai la import, apoi exporta semne de carte intr-un fisier. il salvezi in calculator si dupa le adaugi cu importa dintr-un fiser.

2 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

Deschizi notepad, intri la semne de carte dai copy pe semnul de carte->paste in notepad

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Pentru a salva marcajele de carte din Mozilla Firefox dai la Semne de carte-Arată toate semnele de carte-Import şi export-Exportează fişierele într-un fişier HTML şi apoi dai acolo şi alegi unde doreşti a le salva.
În caz că atunci când reînstalezi Windows formatezi partiţia C pui în partiţia D şi E adică acolo unde rămân fişierele PC-ului şi nu se şterg la fomatare.
Pe curând!