| iintunericul a întrebat:

Am 2 probleme cu telefonul

1.
RECUNOSC m-am uitat la videoclipuri pentru adulti si mi s-a instalat o aplicatie pe telefon (nu am observat-o pana la incheierea videoclipului)
iar acuma nu o m-ai pot dezinstala nici cum, acuma telefonul o recunoaste ca aplicatie de sistem (ne avand telefon rootat nu pot dezinstala aplicatiile din sistem)

avezi si o poza "Pornclub"

http://postimg.org/image/f5h6dhphb/

am dezactiva-to eu cu greu, alfet tot mi se inchidea meniul si nici in setari nu ma sala sa intru

2. (a doua problema pe care o am)
nu m-ai imi vibreaza telefonul.
m-am uitat prin setari sa gasesc ceva legat de vibrare, dar nimic
nu m-ai imi vibreaza telefonul cand il scot de la incarcat, s-au il pun
cand tin apasat pe fisiere
P.S vibrarea in telefon merge, ca la oprirea dispozitivului vibreaza

DAU FUNDA, AJUTATI-MA VA ROG
(nu vrea sa recurc la resarea dispozitivului, setarile din fabrica)

8 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Rooteaza telefonul si dupa dezinstaleaza daca nu vrei sa recurgi la resetare desi asta ar fi o cale usoara.

| iintunericul explică (pentru Aylee):

Am garantie la el, am uitat sa precizez ca nici la rootarea telefonului nu as vrea sa recurg
dar apreciez raspunsul

| Aylee a răspuns (pentru iintunericul):

Reseteaza daca nu doresti sa pierzi garantia. Nici eu inca nu l-am rootat ca inca e in garantie. Nu se stie daca se va strica acuma sau mai incolo. Totusi, poti face ceva. Face backup la sistemul actual, dupa rootezi telefonul si inca caz ca merge ceva prost, pui sistemul vechi la loc.

| Nicolas_Ravanelo_1993 a răspuns:

Singura solutie e sa ii dai reformatare din fabrica.

| iintunericul explică (pentru Nicolas_Ravanelo_1993):

Acuma am terminat de resetat telefonul

si mi-a aparut

http://postimg.org/image/5s6ate0a9/

VA ROG AJUTATI-MA :(

| Nicolas_Ravanelo_1993 a răspuns:

Ai dat reformatare din fabrica? Fara sa zici ca mai salvezi ceva?

| iintunericul explică (pentru Nicolas_Ravanelo_1993):

Da, inca de doua ori am dat
am dat si din setari si din sistem (l-am inchis si am apasat pe HOME, pe tasta volum+ si pe butonul ON/OFF)

| Nicolas_Ravanelo_1993 a răspuns:

Ii instalezi softul