| maria12312 a întrebat:

Am incercat sa descarc installous prin cydia. m.am uitat inainte pe niste tutoriale pe youtube pentru ca nu stiam exact cum merge. si am urmat pasii, am bagat acolo adresa 'http://cydia.hackulo.us' dar dupa asta imi tot aparea 'could not connect to the server'. poate cineva sa ma ajute va rog?

3 răspunsuri:
| BLu_4560 a răspuns:

Installous nu mai exista. S-a inchis.

| maria12312 explică (pentru BLu_4560):

Dalaughing am realizat si eu dupa aia.dar am instalat appcake care am inteles ca e cam acelasi lucru, dar nici asta nu merge si nu inteleg de ce

| BLu_4560 a răspuns (pentru maria12312):

Mie appcake imi merge. dar mai mult folosesc site-ul lor iphonecake.com.
Dupa ce descarc aplicatiile de acolo folosesc un program ca sa transfer fisierul.ipa in telefon si gata, am aplicatia