| anonima0101 a întrebat:

Am o problema cu un Samsung Galaxy S3 : imi tot apare mod masina activat si dezactivat si nu stiu ce sa-i fac... se aprinde ecranul singur cand apare chestia asta si nu stiu cu sa scap de "mod masina " Va rogg ajutor..simt ca innebunesc :/

Răspuns Câştigător
| uhegartfea234 a răspuns:

Ai root sau firmware personalizat pe el?
Incearca sa reintroduci bateria, cartela, ce mai ai tu pe acolo
daca nu merge da-i un factory reset.
Daca nu merge nici asta, du-l la un service si roaga-te pentru cel mai bun raspuns!
Si eu am s3 si mi s-a intamplat la fel, i-am dat factory reset si gata.

1 răspuns: