| ZeTu_Auras_1991 a întrebat:

Salut tuturorwinking Am o problema cu un Samsung Galaxy S3 : imi tot apare de o luna, aproape 2 mod masina activat si dezactivat si nu stiu ce sa-i fac... se aprinde ecranul singur cand apare chestia asta, cand vb la telefon se da spe difuzor singur, si nu stiu cu sa scap de mod masina! Mentionez ca am dar revenire la setarile din fabrica! Multumesc!

6 răspunsuri:
| anonima0101 a răspuns:

Si mie imi apare la fel sad

| rbydark a răspuns:

Salut happy vezi ca ai niste virusi frumosi acolo in el intra pe magazin play si vezi ca ai 3 antivirusi acolo eu te sfatuiesc sa ei avastu este super bun il folosesc de 6 luni si nu am nici o problema cu telu

| ZeTu_Auras_1991 explică (pentru rbydark):

Multumesc, dar am mentionat ca am dat resetare la setarile din fabrica, asa ca nu vad virusi in el!

| rbydark a răspuns (pentru ZeTu_Auras_1991):

Totusi incearca antivirusul nu te costa nimic si se ia repede happy

| ZeTu_Auras_1991 explică (pentru rbydark):

Am incercat, nu are nici o legatura!

| Danut_Voinescu_1995 a răspuns:

Salut si eu am aceeasi problema da nu stiu ce sa-i fac si e foarte enervant..ai gasit solutia, a trebuit sa-l duci la reparat?